12 kwietnia 2024

Fala uderzeniowa Warszawa

Ogólnopolska encyklopedia internetowa – Fala uderzeniowa info

Doczepiane włosy a tupety syntetyczne

Zdecydowana większość kobiet uważa, że ich włosy nie są wystarczająco gęste. Nie bez znaczenia na takie postrzeganie włosów pozostaje fakt, że kobiety na każdym kroku atakowane są wizerunkami gwiazd z gęstymi i lśniącymi włosami. To sprawia, że spoglądając w lustro czują głębokie niezadowolenie i rosnącą frustrację.

W takiej sytuacji wiele kobiet decyduje się na zabieg trwałego przedłużania włosów. Jednak czy to rozwiązanie jest najlepszym, co możemy zrobić po to, by poprawić wygląd swojej fryzury?

O włosach doczepianych słów kilka

Na przestrzeni ostatnich lat włosy doczepiane zyskały popularność. Wszystko za sprawą możliwości trwałego zagęszczenia i/lub przedłużenia włosów, bez konieczności codziennego układania dodatkowych pasm przed lustrem. Niestety tutaj plusy tego rozwiązania się kończą.

Mimo wprowadzania coraz nowszych technik przedłużania włosów, nie udało się opracować rozwiązania, które nie wpływałoby na kondycję włosów naturalnych. Długotrwałe noszenie włosów doczepianych może znacząco osłabić cebulki twoich pukli, przez co włosy szybciej będą wypadać, co w skrajnych przypadkach może powodować łysienie.

Co więcej, miejsca łączeń włosów doczepianych nie wyglądają estetycznie. Kobieta decydująca się na takie rozwiązanie musi stale uważać, by nie odsłaniać miejsc, w których znajdują się łączenia. Tym samym część upięć może pozostać jedynie w sferze marzeń.

Skupiając się na włosach doczepianych nie można również nie zauważyć, że rozwiązanie to jest bardzo kosztowne. Kobieta decydująca się na przedłużenie włosów musi się liczyć z kosztami rzędu kilku tysięcy złotych, a także częstymi wizytami w salonie, w celu przepięcia włosów doczepianych.

Jak nie włosy doczepiane to co?

Ciekawą alternatywą dla włosów doczepianych są tupety i toppery damskie. To stosunkowo niedrogie rozwiązanie pozwala na natychmiastową metamorfozę, bez konieczności spędzania długich godzin w salonie fryzjerskim. Chcąc dobrać odpowiednie włosy dla siebie możesz wejść na stronę hairly.pl – toppery & tupety damskie. Szeroka gama produktów sprawia, że każda z pań znajdzie produkt idealnie dopasowany do własnych włosów.

Tupety i toppery w ofercie hairly.pl dostępne są w różnych wariantach – z włosów naturalnych oraz syntetycznych. W różnych długościach i kolorach. Prostota ich zakładania sprawia, że po krótkim przeszkoleniu przez pracowników salonu, każda kobieta będzie w stanie dokonać szybkiej metamorfozy, z szarej myszki, w prawdziwą gwiazdę Hollywood, a co więcej, naturalne włosy nie ucierpią nawet przy wielokrotnym stosowaniu tego zabiegu.